Main img

WingTsun™ - Nowoczesny, skuteczny, sprawdzony!

Jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny system oparty na fizyce, anatomii ludzkiego ciała i biomechanice. Dzięki WingTsun™ nauczysz się bronić przed większymi i silniejszymi napastnikami stosując proste, bezpośrednie i skuteczne techniki. WingTsun™ to najbardziej nowoczesny system obrony osobistej.

Korzystając z 30-letnich badań i analiz, profesor Leung Ting wykorzystał nauki Wielkiego Mistrza Yip Mana i połączył je z nowoczesną, naukową wiedzą tworząc w ten sposób system WingTsun™, nauczany w 64 krajach całego świata.

więcej

Międzynarodowe Szkoły WingTsun™ Sifu Dariusz Gradowski

Swoim pojawieniem WingTsun™ zrewolucjonizował koncepcję tradycyjnych chińskich stylów walki.
Tradycyjne style kungfu opierają się na modelowym ruchu kontrataku, by odeprzeć modelowy ruch ataku w wymyślonej sytuacji. Jednakże w sytuacji prawdziwej walki nie jesteś w stanie przewidzieć, w jaki sposób zaatakuje cię przeciwnik, a kiedy juz dochodzi do ataku, nie mozesz stanąć i zacząć zastanawiać się, jak taki atak odeprzeć.
Dlatego WingTsun™ nie skupia się na modelu ataku i kontrataku, tylko na zdolności reakcji i dostosowania się do każdej formy ataku użytej przez przeciwnika.

Zmieniaj się wraz ze zmianą przeciwnika - to jest motto WingTsun™.